Lucie O. ✓
★★★★★
2026-06-12
Používám je už tři měsíce a stále vypadají jako nové. Po každém použití je jen jemně otřu a to je vše. Miluju, že neztrácejí tvar a že magnety drží naprosto perfektně. Hned je poznat, že jsou vyrobené z kvalitních materiálů.
Tereza A. ✓
★★★★★
2026-06-10
Dřív jsem utrácela přes 2 500 Kč měsíčně v salonu za prodloužení řas, které začínaly opadávat už po týdnu. Ze zvědavosti jsem zkusila Dalvya a upřímně – už se nikdy nevrátím zpátky. Jsou pohodlné, snadno se používají a stejný pár nosím už dva měsíce.
Kristýna P. ✓
★★★★★
2026-06-10
Zkoušela jsem to úplně poprvé. Bylo to mnohem jednodušší, než jsem si představovala.
Simona Z. ✓
★★★★★
2026-06-07
Myslela jsem, že nevydrží celý den, ale jaké překvapení! Nosím je od rána do večera a drží naprosto perfektně. Neodlepují se, netlačí na oči a jsou mnohem pohodlnější než všechny ostatní umělé řasy, které jsem kdy zkoušela.
Julie A. ✓
★★★★★
2026-06-04
Používám je už několik měsíců a pořád jsou perfektní. Zbožňuju, jak vypadá můj pohled. Všechny kamarádky se mě už ptaly, kde jsem je koupila.
Marie C. ✓
★★★★★
2026-06-03
Vždycky jsem si myslela, že umělé řasy jsou jen na výjimečné příležitosti, ale od té doby, co jsem objevila Dalvya, je nosím každý den. Cítím se díky nim krásnější, i ve dnech, kdy nemám čas ani energii se líčit. Staly se součástí mé rutiny, stejně jako umýt si obličej.
Klára T. ✓
★★★★★
2026-06-01
Nejsem nijak zvlášť zručná v líčení, ale s těmihle řasami si připadám jako profesionálka. Snadno se nasazují, výsledek jako ze salonu a hlavně – nepoškozují mé přírodní řasy. Konečně jsem našla dokonalou rovnováhu mezi krásou a pohodlím.
Blanka T. ✓
★★★★★
2026-05-12
Je mi 50 let a poslední dobou jsem měla pocit, že mé řasy řídnou a ztrácejí objem. Tyhle umělé řasy jsem objevila ve videu na Instagramu a je to bezesporu jeden z nejlepších objevů, co jsem udělala. Nasazují se extrémně snadno, výsledek je nádherný a velmi přirozený.
Sára B. ✓
★★★★★
2026-05-01
Měla jsem je na svatbě své dcery, 12 hodin v kuse, plakala jsem, tančila – a zůstaly perfektní.
Markéta P. ✓
★★★★★
2026-05-01
Nádherné umělé řasy! Drží perfektně na místě a snadno se nasazují! Zbožňuju je!
Žofie A. ✓
★★★★★
2026-05-01
Vynikající produkt… Vypadají velmi přirozeně a magnet je odolný. Je to poprvé, co používám tenhle typ řas, a byla jsem nadšená. Koupím si i další variantu, abych měla na výběr. Vřele doporučuji.
Cecílie W. ✓
★★★★★
2026-04-28
Dřív jsem kvůli lepidlu nemohla umělé řasy vůbec nosit 😭 Teď s magnety si je konečně můžu dávat každý den!
Karolína A. ✓
★★★★★
2026-04-25
Miluju je! Výsledek je tak přirozený a přitom výrazný. Produkt je skvělý, doručení rychlé, vše bylo perfektní. Moc příjemná zkušenost!
Aneta M. ✓
★★★★★
2026-04-24
Tyhle magnetické řasy se nasazují ultra snadno a drží celý den, bez lepidla! Dodají přirozený pohled a neuvěřitelný objem. Ideální na každý den i na zvláštní příležitosti, i když spěcháte!
Šárka P. ✓
★★★★★
2026-04-23
Tak jo, přiznávám, že jsem se bála, že to bude vypadat uměle nebo že to bude moc vidět. Ale ve skutečnosti je to prostě perfektní, otevře to pohled bez efektu „karnevalových řas" 😂 Ani přítel si ničeho nevšiml haha!
Lenka E. ✓
★★★★★
2026-04-22
Nesnáším kupovat něco na jedno použití… Tady už je nosím skoro každý den po tři týdny a pořád jsou jako nové. Stačí lehké očištění a hned jsou připravené. Fakt to stojí za to!
Adéla M. ✓
★★★★★
2026-04-22
Dřív jsem utrácela přes 3 000 Kč každé dva týdny za prodloužení. Teď je používám opakovaně a šetřím spoustu peněz.
Magda M. ✓
★★★★★
2026-04-18
Už jsem se ohledně svých řas skoro vzdala, ale tyhle magnetické řasy byly opravdové zjevení. Nasadí se samy během pár vteřin, na očích absolutně nic necítím a výsledek je přesně to, co jsem hledala: přirozený efekt, ale s opravdovou výrazností.
Emílie P. ✓
★★★★★
2026-04-16
Vyzkoušeno a schváleno! Drží i v horku, není potřeba je znovu lepit ani rovnat. Doporučuji všem, které jsou hodně v pohybu.
Alice T. ✓
★★★★★
2026-04-22
Jsem opravdu ohromená výsledkem těchhle řas! Mají finiš jako ze salonu krásy, ale bez přemrštěné ceny! 5/5
Linda P. ✓
★★★★★
2026-04-14
Oči mi slzí kvůli každé maličkosti, takže jsem si byla jistá, že se odlepí… a ono ne! Nosila jsem je v dešti, nehnuly se ani o chlup. Jsem nadšená, hned kupuju další!
Anežka P. ✓
★★★★★
2026-04-12
Velké plus: drží perfektně po celý den. Byla jsem v práci, běhala všude možně a nic! A třešnička na dortu: výsledek je super přirozený, nikdo nepozná, že to nejsou mé vlastní řasy.
Kamila O. ✓
★★★★★
2026-04-11
Mám ultra citlivé oči a z lepidla jsem hned plakala… tady žádný problém, je to hrozně jemné 🙌
Monika P. ✓
★★★★★
2026-04-11
Líbí se mi. Krásná kvalita! Cena trochu vyšší, ale je jich uvnitř víc, takže pohoda.
Soňa B. ✓
★★★★★
2026-04-10
Perfektní a nádherné řasy, velmi snadno se nasazují, vynikající poměr cena/kvalita.